Lider Kompresör
LİDER KOMPRESÖRLERİ SESSİZDİR ...

Kompresorlerde kullanılan vida grupları, muadillerine göre daha büyük boyutta olup daha düşük devirlerde çalışmaktadır. Ayrıca kabin içi ses izolasyonu sağlayan yanmaz, tutuşmaz sünger ve kapaklarda dökme conta bulunmaktadir.

LİDER KOMPRESÖRLERİNİN KULLANIMI KOLAYDIR ...

Kontrol panelleri en basit şekilde yapılmıştır. Tüm emniyet donanımları mevcuttur ve herhangi bir arıza durumunda kullanıcıya bilgi verir.

Lider Kompresör
LİDER KOMPRESÖRLERİ YENİLİKÇİDİR ...

Son teknolojiyi her zaman takip eden, kompresörlerin emniyetini ve verimini artıracak, kullanıcıya faydası olacak tüm yenilikleri sorunsuz olarak ilk uygulayan kompresör firmasıdır.

LİDER KOMPRESÖRLERİ YÜKSEK VERİMLİDİR ...

Vida gruplarının buyuk olmasından dolayı istenilen debi daha düşük devirlerde üretilebilmektedir. Bu sebeple harcanan enerjinin büyük kısmı basınçlı havaya dönüştürülebilmektedir. Ayrıca dünyaca ünlü, sektöründe lider, yüksek verimli elektrik motorları kullanılmaktadır.

LİDER KOMPRESÖRLERİN BAKIMI UCUZ VE KOLAYDIR ...

Tüm kompresörler dizayn edilirken bakımlarda değişmesi gereken parçaların kolay değiştirilmesi göz önüne alınmıştır. Kapakların tümü rahatça sökülebilmekte ve her parçaya kolaylıkla ulaşılabilinmektedir. Kullanılan ekipmanlar kaliteli olup, çalışma ömrü boyunca sorunsuz şekilde hizmet vermektedir.

LİDER KOMPRESÖRLERİ KULLANICISINI MUTLU EDER ...

Gerek az enerji tüketimiyle, gerekse düşük bakım giderleriyle sorunsuz ve ekonomik bir kompresördür. Periyodik bakım tablosuna göre bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar arızalanmadan hizmet vermektedir.

LİDER KOMPRESÖRLERİ SORUNSUZDUR ...

Üretimi yapılan tüm kompresörler önceden edinilmiş tecrübelere dayanılarak üretilmiştir. Üretimde birbirine uyumlu ve kaliteli ekipmanlar seçilmiştir. Olabilecek her türlü aksiliklere karşı kompresorlerde tüm emniyet tedbirleri alınmıştır.

LİDER KOMPRESÖRLERİNİN 7/24 KESİNTİSİZ VE HIZLI SERVİSİ VARDIR ...

Türkiye’nin her bölgesinde bulunan tecrübeli ve konusunda uzman servislerle arızalara anında müdahale edilir. Hızlı çözümler bulunarak kompresörleriniz en kısa sürede çalışır hale getirilir.