Lider Kompresör
Lider Kompresör

İşletmelerin basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kurulan Lider Tazyikli Hava Makinaları Satış ve Servis Hiz. Ltd. Şti. kuruluşundan günümüze kadar satış, servis ve imalat konularında faaliyet göstererek her marka kompresöre servis hizmeti ve yedek parça desteği sağlayabilecek birikim ve tecrübeye sahip olmuştur. Satış ve servis firması olarak faaliyetlerine devam eden Lider Tazyikli Hava Makinaları Satış ve Servis Hiz. Ltd. Şti., sahip olduğu ISO 9001; OHSAS 18001; TSE kalite sertifikaları, 20 yıllık tecrübesi, yetişmiş teknik personeli ve güçlü yedek parça stoğu ile Türkiye' nin her bölgesine, her marka kompresöre 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.

Kullanıcılarına yeni kompresör, ikinci el kompresör, dizel kompresör ve kiralık kompresör hizmeti de sunan Lider Tazyikli Hava Makinaları Satış ve Servis Hiz. Ltd. Şti., bu konuda LUPAMAT Pistonlu Hava Kompresörleri; AAG Basınçlı Hava Kurutucuları; Kheell Vidalı Kompresörlerinin yetkili satış ve servis bayiliğini yapmaktadır.

Lider Tazyikli Hava Makinaları Satış ve Servis Hiz. Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu yetişmiş teknik personeli, donanımlı servis araçları ve orjinal yedek parçaları ile işletmenizin basınçlı hava konusundaki partneri olacaktır.